Projektowanie i modernizacje

Wykonujemy projekty, zapewniamy wykonanie i uruchomienie nietypowych maszyn, urządzeń i konstrukcji zwiększające wydajność, jakość i bezpieczeństwo produkcji. Ściśle współpracujemy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie modelowania i symulacji komputerowej z Politechniki Gdańskiej oraz innych ośrodków badawczych w Polsce i za granicą. Nasz zespół zaprojektował i wdrożył wiele nietypowych maszyn, urządzeń oraz konstrukcji począwszy od elementów wyposażenia platform wiertniczych i kopalni a skończywszy na sprzęcie medycznym i mechatronicznym.
Opracowujemy kompletną dokumentację techniczną maszyn i wyrobów wraz z opracowaniem technologii oraz specjalistycznych narzędzi.
Oferujemy usługi związane z digitalizacją tradycyjnych rysunków technicznych obejmującą wykonanie pełnej dokumentacji elektronicznej w 2D lub w 3D.
W fazie projektowania wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie przemysłowe, wiedzę teoretyczną oraz najnowsze narzędzia komputerowe. Wykonujemy badania prototypów na stanowiskach badawczych. Dzięki naszej wiedzy teoretycznej i praktycznej, doświadczeniu oraz wykorzystaniu najlepszych programów komputerowych jesteśmy w stanie wykonywać projekty w ekstremalnie krótkich terminach przy zachowaniu solidności, terminowości i konkurencyjnej ceny.
Projektujemy i modernizujemy łożyska ślizgowe oraz układy napędowe wszelkich typów.