Ekspertyzy i doradztwo

W naszym zespole znajdują się wybitni specjaliści w zakresie łożyskowania i układów napędowych, konstrukcji stalowych itp. (w tym biegli sądowi, rzeczoznawcy SIMP itp.) Opracowujemy ekspertyzy dotyczące zniszczeń, przedwczesnego zużycia maszyn, urządzeń i konstrukcji. Nasze ekspertyzy zawsze kończą się jednoznacznymi wnioskami dotyczącymi przyczyn zaistniałej sytuacji i sposobów jej rozwiązania. Wykorzystujemy do tego celu naszą wieloletnią wiedzę teoretyczną i praktyczną, najnowsze oprogramowanie komputerowe i laboratoria doświadczalne.
Nasza firma skupia najlepszych specjalistów z dziedziny łożyskowania i układów napędowych. Prowadzimy szeroko pojęte doradztwo techniczne w zakresie doboru, remontów, modernizacji montażu wszelkiego typu łożysk i układów napędowych (łożysk ślizgowych suchych i smarowanych, łożysk tocznych, sprzęgieł itp.) Przedstawiamy kalkulacje kosztów regeneracji lub zakupu nowych łożysk. Nadzorujemy remonty i montaż łożysk. Sprawdź kto korzysta z naszych porad. Wykonujemy badania metalograficzne i tribologiczne stopów łożyskowych.
Posiadamy największe w kraju doświadczenie w zakresie oceny stanu technicznego istniejących łożysk i ich wpływu na dalszą eksploatację maszyny.